چگونه ساعت شیائومی را به گوشی متصل کنیم

ساعت هوشمند شیائومی Mi Watch را میتوان به سیستم عامل اندروید و iOS متصل کرد. در واقع اگر دستگاه شما از اندروید 4.4 و بالاتر یا iOS 9.0 و بالاتر بهره ببرد می‌توانید ساعت را به آن متصل کنید. بنابراین فرقی نمی‌کند گوشی اندرویدی شما کدامیک از برندهای موجود در بازار باشد.

ساعت هوشمند شیائومی از دو اپلیکیشن Xiaomi Wear و Wear OS گوگل پشتیبانی می‌کند.

برای چگونگی نصب و برقراری اتصال بین گوشی و ساعتهای شیائومی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول: آخرین نسخه نرم افزار Xiaomi Wear و Wear OS را از پلی استور یا بازار و… دانلود کنید. (کاربران iOS نیز نام این دو اپلیکیشن را در اپ استور اپل جستجو کنند.)

حتماً بخوانید:  بهترین و ارزان‌ترین ساعت‌های شیائومی

مرحله دوم: بلوتوث هر دو دیوایس یعنی گوشی و ساعت را فعال کنید.

مرحله سوم: یکی از برنامه‌ها Wear OS یا Xiaomi Wear را در گوشی خود اجرا کنید و با توجه به دستورالعمل ظاهر شده، اپ را به بلوتوث گوشی متصل کنید.

مرحله چهارم: پس از این، با اجرای اپ و روشن بودن بلوتوث، در صورتی که ساعت در فاصله مناسبی با گوشی قرار داشته باشد بدون هیچ مشکلی به یکدیگر متصل خواهند شد.

پس از اتصال ساعت Mi Watch به گوشی، نیازی نیست برای کار کردن با ساعت، نمایشگر گوشی را فعال کنید و یا هر بار وارد اپلیکیشن شوید. شیائومی بسیاری از تنظیمات کاربردی را در ساعت ارائه کرده است که از جمله می‌توان به حالت نمایش، ماژول دکمه فیزیکی، ابعاد فونت و قابلیت‌های ارتباطی اشاره کرد. برخی از این تنظیمات حتی در اپلیکیشن طراحی شده برای گوشی‌های هوشمند نیز ارائه نشده‌اند.

حتماً بخوانید:  تفاوت میان پک گلوبال، هند و چین

در واقع وظیفه اصلی اپلیکیشن Xiaomi Wear ارائه آمار و سوابق ورزشی و سلامتی کاربر در نمایشگر بزرگتر و با کیفیت‌تر گوشی هوشمند است. به‌غیر از این تقریبا کاربرد خاص دیگری را ارائه نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *